21 828 ₴
Немає в наявності
Опис товару Міксер для коктейлів Vema MI 2032
Міксер призначений для виготовлення фруктових та молочних коктейлів. Крім того, Ви завжди можете приготувати і алкогольні напої. Гвинт здатний перетворити кубики льоду на крихту. Двигун має дві швидкості та працює тихо.
Характеристики товару Міксер для коктейлів Vema MI 2032
| Вага | 3 кг |
|---|---|
| Розміри | 180 × 210 × 520 мм |
| Кількість бункерів | 1 |
| Швидкість | 16000 об/хв |
| Матеріал бункера | Прозрачный поликарбонат |
| Споживана потужність | 0.2 кВт |
| Електроживлення | 220-230 В / 50 Гц |
| Країна виробник (old) | Італія |
Тільки покупці, які увійшли на сайт і вже купили цей товар, можуть залишати відгуки.
Інші товари
-
Міксер для коктейлів Johny AK/2-5T PR ECO
- 18 360 ₴
- Купити
5 швидкостей | 2.700-28.000 RPM | 400W | можливість збивання в одноразові стаканиПід замовлення
-
Професійний апарат 3-в-1 Vema FI 2088 (Шоколадниця, Міксер, Парогенератор)
- 86 496 ₴
- Купити
Є в наявності
-
Міксер для молочних коктейлів на винос Vema FL 2111
- 21 930 ₴
- Купити
Швидкість 18 000 об/хв | Приготування в одноразових стаканахПід замовлення
-
Міксер для молочних коктейлів Johny AK/2-5TA ECO
- 16 575 ₴
- Купити
5 швидкостей | 2.700-26.000 RPM | 400WПід замовлення
-
Професійний міксер для коктейлів Vema FL 2027 (3 пости)
- 46 410 ₴
- Купити
Під замовлення
-
Міксер для коктейлів Johny AK/2-2T PR ECO
- 14 280 ₴
- Купити
2 швидкості | 14.000-20.000 RPM | 400W | можливість збивання в одноразові стаканиЄ в наявності
-
Універсальний барний комбайн Vema GR 2014
- 123 522 ₴
- Купити
Під замовлення
-
Міксер для коктейлів Johny AK/2-2T Timer ECO з таймером
- 18 462 ₴
- Купити
2 швидкості | 18.600-26.000 RPM | 400W | електронний таймер 1-99 секПід замовлення














Відгуки
Відгуків немає, поки що.