Сервіс професійного обладнання є важливою складовою нашої підтримки клієнтів.

Інсталяція, обслуговування, ремонт, технічна підтримка, тренінги та майстер-класи – перелік наших послуг. Великою перевагою нашого сервісу, окрім оперативної діагностики та ремонту професійного обладнання для HoReCa, з гарантією на виконані роботи є те, що ми маємо на складі в Україні велику кількість оригінальних запасних частин для цілого ряду брендів – виробників професійного ресторанного, холодильного та барного обладнання також можливість для оперативного постачання запчастин якщо їх не було в наявності.

Ключовим фактором нашого сервісу є якісний та швидкий ремонт. Наші висококваліфіковані фахівці зроблять все необхідне для того, щоб ваше професійне обладнання працювало на вас продуктивно та стабільно.

На всі типи ремонтних робіт ми надаємо гарантію. З нами ви будете впевнені у своєму обладнанні!

Якщо ви один з наших клієнтів або хочете їм стати та потребуєте запчастини або сервісної підтримки, зв’яжіться з нами за телефоном +38 067 232 08 31 або через наші соціальні мережі+38 067 442 44 60 Viber, WhatsApp-Telegram.

Вам необхідно знати найменування обладнання, бренд – виробник, модель апарата або найменування запчастини та її характеристики.

Наш спеціаліст надасть вам всю необхідну інформацію та допоможе підібрати запасну частину, організувати виїзд для сервісного обслуговування або знайти найбільш підходяще рішення для ваших завдань.