Компанія Алексконкорд (Алекс груп) надає покупцям право повернення або обміну товару протягом 14 календарних днів (не рахуючи дня купівлі товару), якщо він не зазначений у переліку товарів, які неможливо повернути в законі « Про захист прав споживачів» фізичним особам.

Для здійснення повернення або обміну товару покупцю-фізичній особі необхідно зв’язатися з нами по телефону за одним із номерів, що вказано на сторінці контактів. Заповнити заяву на повернення і надати у належному стані товар в оригінальній упаковці, якщо така була, та видаткову накладну або товарний чек. Після отримання та огляду товару нашими спеціалістами, повернення коштів буде здійснено протягом 7 банківських днів. Спосіб повернення коштів буде аналогічним способу оплати. Усі додаткові умови повернення або обміну товару необхідно узгоджувати з менеджером, який здійснював продаж, або зі співробітниками нашої компанії.

Щоб уникнути непорозумінь, при отриманні товару, у тому числі на відділеннях транспортних компаній, перевізників, завжди перевіряйте товар і переглядайте його на предмет відповідності.

Закон України «Про захист прав споживачів», в якому йдеться про повернення товарів протягом 14 днів, поширюється лише на фізичних осіб та не поширюється на юридичних осіб. Відповідно до п. 22 ст. 1 Закону України «Про захист прав споживачів» споживачем є фізична особа, яка набуває, замовляє, використовує чи має намір придбати чи замовити продукцію для особистих потреб, не пов’язаних із підприємницькою діяльністю чи виконанням обов’язків найманого працівника.

Відносини з продажу з юридичними особами регулюються нормами Господарського кодексу України.