Перші кроки в HoReCa

Історія ТОВ Алексконкорд в HoReCa індустрії розпочалася в 2004 році. Ми прагнули впроваджувати у вжиток нові цікаві продукти і рухались шляхом пошуку передових рішень для професійних користувачів галузі. Одними із перших наших кроків в поставках на ринок України були кава в зернах для еспресо, професійні кавоварки, аксесуари та барне обладнання.

Становлення

В процесі роботи з постійними клієнтами та запитами стало зрозуміло, що є потреба в більшому асортименті обладнання, витратних матеріалів, запчастин, які ми мали можливість забезпечити.

З кожним наступним роком ми розширювали наш асортимент і уже в 2009 році змогли запропонувати досить широкий асортимент продукції. За цей час ми провели велику роботу, реалізувавши багато продукції, уклавши чимало угод з виробниками і постачальниками.

Асортимент

 • Вишукані італійські бленди та моносорти зернової кави для еспресо в асортименті;
 • Кавомашини професійні, автоматичні та суперавтоматичні кавоварки, кавомолки;
 • Компліменти до кави у монодозах, мигдаль і кавове зерно в шоколаді і глазурі, мигдальне драже, донатси, макаруни;
 • Кавоварки для кави по східному, аксесуари, мелена кава;
 • Апарати та фонтани для гарячого шоколаду і високоякісні суміші для гарячого шоколаду і какао зі смаками;
 • Концентрат глінтвейну та апарати для його приготування і видачі;
 • Міксери для приготування шейків та коктейлів, блендери для смузі і десертів;
 • Сокоохолоджувачі для соків і напоїв та концентрати соків в асортименті;
 • Електромеханічне обладнання в асортименті
 • Гранітори та обладнання для слашу, холодних і заморожених десертів з широким вибором продукції для граніто, сорбето, фрозен йогурту, крем кави, слашу, як у концентратах так і в сумішах.
 • Технологічне і виробниче обладнання для громадського харчування;
 • Автомати для приготування соків фреш з цитрусових і овочів.
 • Вендінгові кавоварки та автомати для розчинних напоїв, включно з самими сумішами для кави з женьшенем, кави з гуараною, кави з вівсяним смаком, какао та гарячого вендінгового шоколаду;
 • Фризери для м’якого морозива у великому асортименті і суміші для м’якого морозива з вибором смаків;
 • Вафельні стаканчики солодкі, прісні, різних розмірів і форм для морозива, десертів і кави;
 • Бумажні стаканчики для морозива, десертів і кави;
 • Батч фризери для твердого морозива в асортименті і бази та пасти для джелато, глазур з великим вибором смаків;
 • Холодильне обладнання, камери, вітрини, льдогенератори, холодильні столи, апарати шокової заморозки;
 • Пастеризатори для морозива і молока, марміти, апарати для глазурі;
 • Тепловое обладнання, пароконвектомати, печі на дровах, конвекційні печі, фритюрниці вакуумні в асортименті;
 • Вітрини теплові та вітрини холодильні, для випічки, сиру, вина і риби в асортименті;
 • Апарати для гарячих напоїв: кип’ятку, чаю, гарячого молока, кави у готелі та ресторани швидкого харчування;
 • Засоби для миття і використання у миючих та пральних машинах, засоби догляду за професійним обладнанням, різними поверхнями, для дезінфекції в асортименті, а також харчове силіконове мастило;
 • Аксесуари для бариста, джелатерії і бару в асортименті, посуд кавовий, молочники;
 • Сервісне облуговування і запчастини для всього спектру професійного обладнання;
 • Запчастини для професійного обладнання HoReCa на складі в Україні та під замовлення від виробників.

Досвід

Ми не тільки продаємо великий перелік обладнання, але й одночасно маємо глибокий досвід і розуміння технологічних процесів з використанням обладнання для громадського харчування. Тому, додатково пропонуємо нашим клієнтам навчання, як наприклад тренінги бариста чи тренінг джелат’єре. Можемо надати професійну підтримку закладу по приготуванню різноманітних готових продуктів на придбаному у нас обладнанні.

Участь у виставках

Для того, щоб продемонструвати властивості, якість і асортимент представленої нами продукції, ми постійно беремо участь у всіх значних галузевих виставках в Україні. Та представляємо на ринку України провідних виробників з Європи як дистриб’ютори. Участь нашої компанії в багатьох профільних виставках в різних містах України:

Відносини

За наш багаторічний досвід і плідну співпрацю з провідними виробниками професійного обладнання та продуктів, ми маємо честь як впродовж багатьох років так і зараз, представляти на нашому ринку відомих брендів як їх дистриб’ютори в Україні. ТОВ АЛЕКСКОНКОРД, та ФОП Бухта співпрацюють з багатьма провідними виробниками:

Переглянути всі бренди

Завдяки давнім і плідним стосункам з багатьма провідними брендами – постачальниками обладнання для HoReCa з Європи і всього світу, ми можемо забезпечити для наших замовників правильний вибір устаткування та опцій до нього, резервування товару на складі, його швидку поставку та технічну і технологічну підтримку.

Надійність

З першого дня до теперішнього часу ми дбаємо про те, щоб з нами було комфортно і стабільно працювати та прагнемо виконувати всі замовлення вчасно. Ми є одним із лідерів на ринку HoReCa як у роздрібному так і в оптовому сегменті поставок, забезпечуючи широкий асортимент продукції, що зміцнює ще більшу переконаність в нашій місії: підвищення якості готових продуктів і асортименту наших клієнтів за допомогою високоякісного обладнання і продуктів, а також нашої технологічної і технічної підтримки.

Цінності

Основні цінності нашої компанії – це орієнтованість на клієнта, постійне вдосконалення, командна робота та лідерство, які дозволяють нам стати надійним партнером. Наші зусилля та обладнання оцінені багатьма клієнтами в усій Україні.

Зворотній зв’язок

Ваш зворотний зв’язок має важливе значення для розвитку та вдосконалення наших послуг, які ми прагнемо зробити більш продуктивними. Якщо ви стали нашим клієнтом, то ми раді запросити вас до відгуків на цій сторінці, або обговорити з нами докладно будь-які питання, відвідавши наш виставковий зал за адресою: місто Київ, бульв. Вацлава Гавела 8.

Сервіс

Наш сервісний центр має великий досвід з інсталяції, обслуговування та технічній підтримці професійного обладнання для бару та кухні. З нашою командою відданих своїй справі співробітників, ми забезпечимо сервісну підтримку вашого обладнання і підбір та поставку необхідних запасних частин.

Допомога Армії

З першого дня повномасштабного вторгенення росії в Україну, ми активно здійснювали допомогу Державі та Армії задля перемоги. Слачували наперед податки та донатили на допомогу ЗСУ.

Хотілось би також відмітити, що наша компанія Алексконкорд ніколи не продавала обладнання з росії та білорусії.

Все буде Україна!