73 547 ₴
Немає в наявності
Опис товару Піч для піци Lors PFC.8-25 Електрична
Піч для піци Lors Double Deck Pizza Oven PFC.8-25 проста у використанні та чищенні. З освітленням усередині камери та скляними дверима для покращення видимості. Модель може бути встановлена на стійки або робочий стіл. Немає потреби у додатковому обслуговуванні, крім щоденного очищення.
Характеристики товару Піч для піци Lors PFC.8-25 Електрична
| Вага | 45 кг |
|---|---|
| Розміри | 840 × 730 × 650 мм |
| Вместительность | 4+4 пиццы по 25 см |
| Внутренние габариты | 510x510x200 мм |
| Тип живлення | Електрика |
| Споживана потужність | 8 кВт |
| Електроживлення | 220-230 В / 50 Гц |
| Країна виробник (old) | Туреччина |
Тільки покупці, які увійшли на сайт і вже купили цей товар, можуть залишати відгуки.












Відгуки
Відгуків немає, поки що.