Діапазон цін: від 50 490 ₴ до 59 058 ₴
Опис товару Блендер професійний стаціонарний Vema FR 2010
Професійний блендер. З однією великою склянкою з нержавіючої сталі об’ємом 5 літрів. Має два перемикачі швидкості. Пристрій призначений для приготування молока, фруктів та іншої рідини, а також фраппе. Оснащений вентиляцією та термозахистом
Технічні характеристики
Напруга: 230 В;
Потужність двигуна: 800 Вт
Кількість обертів за хвилину: 17300/18000
Розмір комбайна: Ø 28×59;
Вага: 8 кг
Матеріал корпусу: АБС – пластик
Характеристики товару Блендер професійний стаціонарний Vema FR 2010
| Вага | 8 кг |
|---|---|
| Розміри | 150 × 150 × 450 мм |
| Кількість бункерів | 1 |
| Об'єм одного бункера | 5 л |
| Швидкість | 17300/18000 об/хв, от 1000 до 22000 об/хв |
| Споживана потужність | 0.8 кВт |
| Електроживлення | 220-230 В / 50 Гц |
| Країна виробник | Італія |
Тільки покупці, які увійшли на сайт і вже купили цей товар, можуть залишати відгуки.













Відгуки
Відгуків немає, поки що.