162 180 ₴
400 кг/год | 220-380В | Головка з Нержавійки | З охолодженням м’яса
Опис товару М’ясорубка з охолодженням Bosfor UKMS-22PY
М’ясорубка Bosfor UKMS-22PMY з корпусом із нержавіючої сталі, продуктивністю подрібнення м’яса 400 кг/год, працює від однофазної напруги 220В, або від трифазної напруги 380В, має потужність двигуна 1,5 кВт/2 к.с., швидкість обертання 225 об/хв. Розміри апарату 29×96,5×40 см і вага 73 кг.
- Головка з нержавіючої сталі, живильний гвинт, кільцева гайка.
- Корпус і піддон для м’яса з нержавіючої сталі.
- Система роботи вперед і назад.
- Система охолодження м’яса.
Легкий доступ до системи охолодження. Система охолодження просто демонтується. Машина працює незалежно, якщо охолоджувач виходить із ладу. Система охолодження прихована. Система керування охолоджувачем цифрова та легко настроювана.
Характеристики товару М’ясорубка з охолодженням Bosfor UKMS-22PY
| Вага | 73 кг |
|---|---|
| Розміри | 290 × 965 × 400 мм |
| Розмір | 22 |
| Продуктивність | 400 кг/год |
| Головка | Стаціонарна |
| Матеріал головки | Нержавіюча сталь |
| Охолодження | Є |
| Споживана потужність | 1.5 кВт |
| Країна виробник | Туреччина |
Тільки покупці, які увійшли на сайт і вже купили цей товар, можуть залишати відгуки.











Відгуки
Відгуків немає, поки що.