galatea
Фільтрувати

Коли ми говоримо про натуральне морозиво, орієнтиром є Galatea. З 2003 року ця компанія виробляє та продає 100% натуральні та 100% сертифіковані напівфабрикати для виробництва фризерного морозива.

У 2006 році це перша фабрика, яка вирішила не використовувати штучні барвники, а в 2009 році віддала перевагу продуктам з нульовою милею. У 2011 році народжується Spirulí, перше натуральне синє морозиво з водоростями Spirulina. Що стосується споживачів, Galatea сертифікує свою лінію Libera як «вільну від», оскільки вона не містить штучних барвників чи ароматизаторів чи будь-яких інших штучних або небажаних інгредієнтів.

3 Прориви Galatea назавжди змінять ринок натурального морозива:

  1. Перше пробіотичне морозиво: Viviò, «повне життя» морозиво, яке поєднує в собі задоволення та оздоровлення;
  2. 0% доданого цукру: Dolcefibra, продукт із волокон, розроблений для різкого зниження вмісту цукру, не жертвуючи смаком.
  3. Ідеальна структура: технологічне ядро ​​основ Galatea складається з рослинних волокон і протеїнів, які надають морозиву ідеальну структуру: завжди можна брати в ложку, кремоподібне і стабільне.

Galatea виробляє широкий асортимент основ, паст, варієгато та топінгів, усі вони абсолютно натуральні, для 100% натурального морозива, яке поєднує задоволення та здоров’я.