121 635 ₴
1500x600x850 мм | +0/+5ºC
Під замовлення
Опис товару Холодильний стіл Empero EMP.150.60.03
Холодильний стіл Empero EMP.150.60.03 зі скляними дверима призначений для охолодження та зберігання продуктів, необхідних для приготування страв професійної кухні. Підтримка заданої температури відбувається за допомогою вентилятора, що охолоджує. Наявність скляних дверей дозволяє легко та швидко орієнтуватися у розташуванні та наявності тих чи інших продуктів. Особливістю столу є закруглена стільниця, що підвищує безпеку робочого процесу.
Характеристики товару Холодильний стіл Empero EMP.150.60.03
| Вага | 90 кг |
|---|---|
| Розміри | 1 500 × 600 × 850 мм |
| Ємність | 250 л |
| Кількість дверей | 2 шт |
| Температурний режим | 0 / +5ºC |
| Холодоагент | R 134A |
| Охолодження компресора | Повітряне |
| Охолодження всередині апарату | Динамическое |
| Споживана потужність | 0.3 кВт |
| Електроживлення | 220-230 В / 50 Гц |
| Країна виробник | Туреччина |
Тільки покупці, які увійшли на сайт і вже купили цей товар, можуть залишати відгуки.








Відгуки
Відгуків немає, поки що.