86 899 ₴
Немає в наявності
Опис товару Піч для піци Lors PFT.09-30 Електрична
Піч для піци Lors Single Deck Pizza Oven PFT.09-30 проста у використанні та чищенні. З освітленням усередині камери та скляними дверима для покращення видимості. Модель може бути встановлена на стійки або робочий стіл. Немає потреби у додатковому обслуговуванні, крім щоденного очищення.
Характеристики товару Піч для піци Lors PFT.09-30 Електрична
| Вага | 110 кг |
|---|---|
| Розміри | 1 250 × 113 × 420 мм |
| Вместительность | 9 пицц по 30 см |
| Внутренние габариты | 920x920x150 мм |
| Тип живлення | Електрика |
| Споживана потужність | 8 кВт |
| Електроживлення | 380-400 В / 50 Гц |
| Країна виробник (old) | Туреччина |
Тільки покупці, які увійшли на сайт і вже купили цей товар, можуть залишати відгуки.








Відгуки
Відгуків немає, поки що.