74 460 ₴
1×22 л | 0.5 кВт | Туреччина
Під замовлення
Опис товару Охолоджувач айрану Samixir Panoramic KAM22
Сокоохолоджувач Samixir Panoramic Special Ayran Kam22 використовується для охолодження та розливу айрану. Модель оснащена цифровим термостатом, магнітними форсунками та системою охолодження.
Особливості:
- Забезпечує економію енергії на 15% завдяки цифровому термостату та системі охолодження
- З магнітною системою піддонів виключається ризик витоку води у двигун
- Усі деталі, що контактують з напоєм, можуть бути легко видалені та очищені
- Споживання енергії 1,70 кВтг
- Діапазон температур +3 … +10 °C, оснащений однією ємністю об’ємом 22 літри
Характеристики товару Охолоджувач айрану Samixir Panoramic KAM22
| Вага | 21,8 кг |
|---|---|
| Розміри | 405 × 350 × 825 мм |
| Тип керування | Електромеханічне |
| Кількість бункерів | 1 |
| Об'єм одного бункера | 22 л |
| Продуктивність | 22 л/год |
| Холодоагент | R 290 |
| Охолодження компресора | Повітряне |
| Споживана потужність | 0.5 кВт |
| Електроживлення | 220-230 В / 50 Гц |
| Країна виробник | Туреччина |
Тільки покупці, які увійшли на сайт і вже купили цей товар, можуть залишати відгуки.



















Відгуки
Відгуків немає, поки що.