175 134 ₴
3×6 л | 0.9 кВт | Італія
Немає в наявності
Опис товару Гранітор Ugolini NG 6/3 Electronic
NG Electronic – це нове покоління продуктів Ugolini, призначених для забезпечення максимальної надійності, що забезпечують своїх клієнтів високоякісною професійною технікою. Надзвичайно компактний та простий у використанні, він дозволить вам готувати випічки, шербети, заморожені креми та коктейлі, щоб задовольнити ваших клієнтів протягом усього року. Величезна площа дисплея для найкращого просування вашого продукту, а також унікальний та елегантний дизайн роблять цей прилад незамінним об’єктом для першокласних підприємств громадського харчування. Винятково італійський продукт, створений із пристрасті та досвіду лідера ринку протягом 70 років.
Характеристики товару Гранітор Ugolini NG 6/3 Electronic
| Вага | 58 кг |
|---|---|
| Розміри | 480 × 600 × 620 мм |
| Тип керування | Цифрове |
| Кількість бункерів | 3 |
| Об'єм одного бункера | 6 л |
| Продуктивність | 18 л/год |
| Холодоагент | R 452A |
| Споживана потужність | 0.9 кВт |
| Електроживлення | 220-230 В / 50 Гц |
| Країна виробник | Італія |
Тільки покупці, які увійшли на сайт і вже купили цей товар, можуть залишати відгуки.

















Відгуки
Відгуків немає, поки що.