224 196 ₴
Опис товару Нейтральна вітрина Unis Cube 1500 Neutral
Елегантна нейтральна вітрина для продажу десертів, солодощів; ідеальна для кондитерських, пекарень, магазинів, ресторанів, бензоколонок та ін. Новинкою в модельному ряді є нейтральний кут 45°, завдяки якому з вітрин можна складати цілісні лінії та комплекти за бажанням замовника.
- Варіанти: вітрина, що обслуговується, вітрина для самообслуговування (self-service, тільки версії 1000 і 1500), нейтральна вітрина
- Подвійне зовнішнє загартоване скло
- Переднє скло відкидне – полегшує очищення
- Полиці із загартованого скла
- Світлодіодне освітлення внутрішньої площі
- Максимальна видимість запропонованого товару
- Можливість вибору оформлення передньої панелі
- Можливість вибору кольору металевих листів обшивки з каталогу RAL
Характеристики товару Нейтральна вітрина Unis Cube 1500 Neutral
| Вага | 264 кг |
|---|---|
| Розміри | 1 490 × 742 × 1 344 мм |
| Кількість полиць | 4 шт |
| Доступ спереду | Нет |
| Споживана потужність | <0.1 кВт |
| Електроживлення | 220-230 В / 50 Гц |
| LED-підсвітка | Є |
| Країна виробник | Чехія |
| Колір | Бежевий, Коричневий, Металік, Сірий, Червоний, Чорний |
Тільки покупці, які увійшли на сайт і вже купили цей товар, можуть залишати відгуки.










Відгуки
Відгуків немає, поки що.