41 565 ₴
Немає в наявності
Опис товару Теплова вітрина Unis Trent
Теплова вітрина Trent INOX Standard виробництва IceFreshMatic служить для зберігання продуктів різного асортименту. Привабливий дизайн вітрини поряд з трьома окремо освітленими полицями посилюють привабливість товарів, що пропонуються. Засклені розсувні дверцята в задній частині вітрини полегшують доступ до товарів, що виставляються. Управління вітриною електронне.
Характеристики товару Теплова вітрина Unis Trent
| Вага | 22 кг |
|---|---|
| Розміри | 606 × 420 × 428 мм |
| Кількість полиць | 2 шт |
| Температурний режим | +30 / +90°C |
| Доступ спереду | Да |
| Споживана потужність | 1 кВт |
| Електроживлення | 220-230 В / 50 Гц |
| LED-підсвітка | Є |
| Колеса | Нет |
| Країна виробник | Чехія |
| Колір | Металік |
Тільки покупці, які увійшли на сайт і вже купили цей товар, можуть залишати відгуки.
Вам також може сподобатися…
-
- Немає в наявності
Теплова вітрина Unis Elbe
- 38 148 ₴
- Читати далі
Немає в наявності
-















Відгуки
Відгуків немає, поки що.