218 382 ₴
Під замовлення
Опис товару Теплова вітрина Unis Virginia Hot
Теплова вітрина Virginia Hot виробництва компанії IceFreshMatic служить для зберігання продуктів різного асортименту. Привабливий дизайн вітрини поряд з трьома окремо освітленими полицями посилюють привабливість товарів, що пропонуються. Засклені розсувні дверцята в задній частині вітрини полегшують доступ до товарів, що виставляються. Управління вітриною електронне.
Характеристики товару Теплова вітрина Unis Virginia Hot
| Вага | 172 кг |
|---|---|
| Розміри | 990 × 743 × 1 324 мм |
| Кількість полиць | 4 шт |
| Температурний режим | +30 / +90°C |
| Доступ спереду | Нет |
| Споживана потужність | 3 кВт |
| Електроживлення | 220-230 В / 50 Гц |
| LED-підсвітка | Є |
| Колеса | Нет |
| Країна виробник | Чехія |
| Колір | Металік |
Тільки покупці, які увійшли на сайт і вже купили цей товар, можуть залишати відгуки.
Вам також може сподобатися…
-
Теплова вітрина Unis Virginia Hot Вбудовувана
- 205 632 ₴
- Купити
Під замовлення















Відгуки
Відгуків немає, поки що.