Діапазон цін: від 42 228 ₴ до 61 506 ₴
Опис товару Блендер професійний стаціонарний Vema FR 2003
Професійний блендер. З двома прозорими полікарбонатними склянками об’ємом по 1,2 літра (одна склянка з ножами, друга з конусом). Повністю алюмінієвий корпус. Пристрій призначений для приготування напоїв із молока, фруктів та іншої рідини.
Професійний блендер. З двома металевими склянками об’ємом по 2 літри кожен (одна склянка з ножами, друга з конусом). Повністю алюмінієвий корпус. Пристрій призначений для приготування напоїв із молока, фруктів та іншої рідини.
Технічні характеристики FR 2003:
Напруга: 230 В;
Потужність двигуна: 400 Вт
Кількість обертів за хвилину: 12500/16700
Розмір комбайна; 35x19x45 см
Вага: 8 кг
Матеріал корпусу: алюміній
Характеристики товару Блендер професійний стаціонарний Vema FR 2003
| Вага | 8 кг |
|---|---|
| Розміри | 350 × 190 × 450 мм |
| Кількість бункерів | 2 |
| Об'єм одного бункера | 1.2 л, 2 л |
| Швидкість | 12500/16700 об/хв |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Матеріал бункера | Нержавеющая сталь, Прозрачный поликарбонат |
| Споживана потужність | 0.4 кВт |
| Електроживлення | 220-230 В / 50 Гц |
| Країна виробник (old) | Італія |
Тільки покупці, які увійшли на сайт і вже купили цей товар, можуть залишати відгуки.














Відгуки
Відгуків немає, поки що.