41 616 ₴
Немає в наявності
Опис товару Поверхня для смаження Vema PVF 2046
Поверхня для смаження Vema PVF 2046 ідеально підходить для використання в кафетеріях, готелях, ресторанах. Поверхня гладка, виготовлена з міцної та високоякісної склокераміки, яка не вбирає запахи та смаки, не виділяє шкідливих речовин. Поверхня для смаження Vema PVF 2046 легка в чистці і догляді. Нагрівальні елементи із сталі.
особливості:
Корпус із нержавіючої сталі
Гладка поверхня зі склокераміки
Поверхня розміром 40х30 см
Датчик на кнопці живлення
Споживання: 230 В/50/60 Гц/1050 Вт максимально
Габарити: 470x420x100 мм
Вага: 8 кг
Характеристики товару Поверхня для смаження Vema PVF 2046
| Вага | 8 кг |
|---|---|
| Розміри | 470 × 420 × 100 мм |
| Кількість постів | 1 шт |
| Рабочая поверхность | 40×30 см |
| Поверхність | Гладка |
| Споживана потужність | 1 кВт |
| Тип живлення | Електрика |
| Електроживлення | 220-230 В / 50 Гц |
| Країна виробник (old) | Італія |
Тільки покупці, які увійшли на сайт і вже купили цей товар, можуть залишати відгуки.







Відгуки
Відгуків немає, поки що.