spaceman
Фільтрувати

Заснована в 1997 році, Spaceman є провідним виробником, сконцентрованим на розробці та виробництві одних з найякісніших апаратів для приготування м’якого морозива, молочних коктейлів і заморожених десертів. Завдяки безперервному розвитку та інноваціям Spaceman перетворився на одне з найбільших підприємств у Китаї, яке спеціалізується виключно на проектуванні та виробництві холодильного обладнання.

Продукція Spaceman створена за запатентованими та передовими технологіями на найсучасніших виробничих потужностях. Вони виготовляють обладнання найвищої якості та дотримуються найсуворіших міжнародних стандартів харчової та електробезпеки. Бренд Spaceman отримав всесвітнє визнання завдяки якості та сервісу світового рівня за конкурентоспроможними цінами. Обладнання Spaceman було доставлено в понад 130 країн і підтримується понад 50 навченими заводськими командами обслуговування та підтримки по всьому світу. Команда прагне покращувати кожен аспект бізнесу, продуктів і послуг. Завдяки постійному вдосконаленню та з урахуванням потреб клієнтів Спейсмен прагне вирішити проблеми користувачів за допомогою творчих ідей, які працюють.

Виробничі потужності
Виробничі потужності Spaceman розташовані в провінції Чжецзян, за 200 км на південний захід від Шанхаю. Штаб-квартира, склад і виробничі лінії розміщені на площі 26 670 квадратних метрів.

Якість
SPACEMAN дотримується найвищих стандартів якості продуктів і послуг на практиці. Добре налагоджена система управління якістю є гарантією стабільності якості.

Інновації та постійне вдосконалення
З твердою вірою в якість та інновації, SPACEMAN завжди керувався постійними дослідженнями та розробкою продуктів. За останні 20 років талановитий персонал перетворив свої креативні ідеї та внесок клієнтів у різні рівні інноваційної продукції, щоб задовольнити потреби та вподобання користувачів. SPACEMAN володіє патентами та правами на інтелектуальну власність у різноманітних сферах, які мають вирішальне значення для продукції та промисловості.

Навколишнє середовище
SPACEMAN цінує збереження енергії та навколишнього середовища. Вважають, що захист планети є їх обов’язком. Обладнання SPACEMAN розроблено та виготовлено з економією до 30% енергії порівняно з іншими основними брендами на ринку. У Спейсмен прагнуть постачати світові екологічні, енергозберігаючі та екологічно чисті продукти.