95 574 ₴
Під замовлення
Опис товару Кавомашина Fracino Heavenly 1 група (автомат)
Професійна еспресо-машина Heavenly від британської компанії Fracino служить для приготування еспресо та інших різноманітних кавових напоїв. Придатна для меленої кави, стручків або капсул. Ця стильна машина ідеально підходить для місць, де потрібно від 50 до 70 кав щодня – в офісах, перукарських салонах, бутіках, пабах, барах і будинках. Ці унікальні машини оснащені потужним елементом та забезпечують виробництво кращої кави.
Характеристики:
Керується чорним перемикачем коромисла
Користувач сам контролює кількість кави, що роздається
Чашок на день: 50
Місткість бака для води: 3L
Місткість для води: 2.3L
Вага: 18kg
Потужність: 2850W
Габарити: 42х38×52 см.
Характеристики товару Кавомашина Fracino Heavenly 1 група (автомат)
| Вага | 18 кг |
|---|---|
| Розміри | 520 × 380 × 420 мм |
| Тип живлення | Електрика |
| Кількість груп | 1 группа |
| Тип керування | Автоматичне |
| Кількість бойлерів | 1 |
| Об'єм бойлера | 2.3 л |
| Трубки пари | 1 |
| Подача горячей воды | 1 кран |
| Споживана потужність | 2.9 кВт |
| Електроживлення | 220-230 В / 50 Гц |
| Країна виробник | Великобританія |
Тільки покупці, які увійшли на сайт і вже купили цей товар, можуть залишати відгуки.

















Відгуки
Відгуків немає, поки що.