1 597 779 ₴
40 л/год | Помпа | Нічне зберігання | Автопастеризація
Під замовлення
Опис товару Фризер для м’якого морозива Frigomat KEY 3 з пастеризацією
Переваги і плюси нового фризера для морозива Frigomat KEY 3
- Функція пастеризації (термічної обробки) для того, щоб забезпечити:
- Високий рівень безпечності харчових продуктів, дезінфекція суміші, помпи та всіх поверхонь, що контактують із продуктом;
- Більші інтервали від одного звичайного миття фризера до іншого у порівнянні з машинами без функції термічної обробки;
- Економія часу і полегшення робочої рутини.
- Можливість встановлення температури, часу очікування та частоти температурних циклів
- Зберігання виконаних циклів та їх результатів.
- Функція «Long Life» автоматично вмикає та вимикає помпу і мішалку у бункері для забезпечення ідеальної консистенції продукту при мінімізації зносу апарату.
- Можливість встановлення сигналів помилок та/або блокування сигналів помилок, супроводжуючи оператора дотриманням усіх процедур, що забезпечують максимальну гігієну машини та продукту
- Wi-Manager 4.0, система IoT, розроблена компанією Frigomat, яка дозволяє:
- дистанційно перевіряти та керувати машиною за допомогою спеціальних функцій, таких як аналіз продуктивності, зберігання та створення рецептів, відстежувати в режимі реального часу.
- віддалено переглядати і редагувати параметри програмування
- повне віддалене оновлення машини
- контролювати у режимі реального часу та сповіщати про помилки через додаток Frigomat4U.
- Шестернева помпа для легкого очищення та обслуговування.
- Висока продуктивність до 40 кг/год.
- Сталевий бітер (шнек) з рухомими скребками.
- Природний газ-холодоагент, який не забруднює довкілля, і високоефективний контур охолодження для стабільного енергозбереження.
- 7-дюймовий місткий сенсорний екран із розумним власним графічним інтерфейсом.
- Меню рецептів, яке дозволяє оператору забезпечити кожному продукту ідеальне регулювання виробництва та збереження.
- «Creative» функція (запатентована), доступна в кожному рецепті, дозволяє обробляти ті продукти, які потребують нетрадиційного балансування інгредієнтів.
- Ексклюзивний сигнал «Stop&Draw», який попереджає оператора, коли консистенція ідеальна для дозування.
- Автоматичні та попередньо встановлені функції «Autostart» (щоденне виробництво) і «Auto Standby» (нічне зберігання).
- Можливість встановити кількість порцій.
- Ємності, інтегровані у верхній частині, з похилим дном для кращої функціональності та гігієнічності.
- Система CTS (запатентована): справжній електронний помічник, який запобігає збоям, відключенням у разі можливого неправильного використання оператором.
Характеристики товару Фризер для м’якого морозива Frigomat KEY 3 з пастеризацією
| Вага | 260 кг |
|---|---|
| Розміри | 808 × 503 × 1 495 мм |
| Тип встановлення | Підлогове |
| Кількість смаків | 2 + 1 мікс |
| Об'єм бункера для зберігання | 12 л + 12 л |
| Помпа | Є |
| Мішалка верхнього бункера | Есть |
| Пастеризація | Є |
| Продуктивність | 40 кг/год |
| Охолодження компресора | Повітряне |
| Споживана потужність | 4.1 кВт |
| Електроживлення | 220-230 В / 50 Гц, 380-400 В / 50 Гц |
| Країна виробник | Італія |
Тільки покупці, які увійшли на сайт і вже купили цей товар, можуть залишати відгуки.

















Відгуки
Відгуків немає, поки що.