1 127 763 ₴
60 кг за цикл 120 хв
Під замовлення
Опис товару Пастеризатор Frigomat PEB 60
Пастеризатори PEB були спеціально розроблені для тих, кому необхідне просте та необхідне професійне обладнання для обробки суміші з найкращим співвідношенням ціна/якість. Надзвичайно надійні ці машини використовують водяну баню, зберігаючи природні характеристики продукту.
- Обробка суміші на водяній бані дозволяє встановити температуру до 90°C, зберігаючи при цьому органічні властивості продуктів.
- IES electronic усуває явище теплової інерції завдяки запатентованій системі, яка забезпечує виняткову точність роботи при бажаних температурах та знижує споживання енергії.
- Автоматична функція захисту від заморозків.
- Чан із блоком циліндрів із нержавіючої сталі.
- Випускний патрубок із незалежною системою промивання для ефективного очищення після кожної подачі суміші.
- Високий патрубок дозволяє використовувати великі ємності.
- Сталева швидкознімна мішалка, повністю знімна.
- Високоточний контроль температури ванни за допомогою занурювального зонда.
- Автоматичний перезапуск циклу у разі відключення електроенергії.
- Підготовка до підключення принтера (за бажанням).
- Можливість перевірки відліку часу від початку консервації при 4°C.
Характеристики товару Пастеризатор Frigomat PEB 60
| Вага | 200 кг |
|---|---|
| Розміри | 900 × 400 × 1 080 мм |
| Тип керування | Електромеханічне |
| Завантаження | 20-60 кг за цикл |
| Продуктивність | 60 кг за цикл |
| Продуктивність циклу | 120 хв |
| Мішалка верхнього бункера | Есть, Нет |
| Охолодження компресора | Водне |
| Електроживлення | Три фазы |
| Потужність | 7200 Вт |
| Країна виробник | Італія |
Тільки покупці, які увійшли на сайт і вже купили цей товар, можуть залишати відгуки.















Відгуки
Відгуків немає, поки що.