98 940 ₴
1×40л | 0.75 кВт | Туреччина
Під замовлення
Опис товару Охолоджувач айрану Samixir Panoramic KAM40
Сокоохолоджувач Samixir Panoramic Special Ayran KAM40 використовується для охолодження та розливу айрану. Модель оснащена цифровим термостатом, магнітними форсунками та системою охолодження.
особливості:
- Забезпечує економію енергії на 15% завдяки цифровому термостату та системі охолодження
- З магнітною системою піддонів виключається ризик витоку води у двигун
- Усі деталі, що контактують з напоєм, можуть бути легко видалені та очищені
- Споживання енергії 4,30 кВтг
- Діапазон температур +3 … +10 °C, оснащений однією ємністю об’ємом 40 літрів
Відео про апарат для приготування айрану Samixir Panoramic Special Ayran KAM40 від виробника
Характеристики товару Охолоджувач айрану Samixir Panoramic KAM40
| Вага | 25 кг |
|---|---|
| Розміри | 450 × 450 × 890 мм |
| Тип керування | Електромеханічне |
| Кількість бункерів | 1 |
| Об'єм одного бункера | 40 л |
| Продуктивність | 40 л/год |
| Холодоагент | R 290 |
| Охолодження компресора | Повітряне |
| Споживана потужність | 0.75 кВт |
| Електроживлення | 220-230 В / 50 Гц |
| Країна виробник | Туреччина |
Тільки покупці, які увійшли на сайт і вже купили цей товар, можуть залишати відгуки.





















Відгуки
Відгуків немає, поки що.