234 600 ₴
4 полиці | Електрика | Механічне управління | 380V
Немає в наявності
Опис товару Пароконвектомат Inoxtrend PK DA 104E електричний
- Одна з найвужчих печей на ринку – всього 52 см в ширину
- За ефективністю і функціональністю вони не поступаються стандартним великим духовкам
- Ідеально підходить для будь-якої кухні, особливо маленької
- Завдяки запатентованій ергономічній ручці дверцят ви можете відкривати духовку, навіть затиснувши руки з обох сторін
- Компактні духові шафи можна штабелювати, тож ви можете максимально використати цінний кухонний простір
- Камера духовки глибоко витягнута із закругленими краями з нержавіючої сталі AISI304
- Самореверсивна система вентиляції з двома швидкостями вентилятора гарантує кращу рівномірність приготування
- Піддон під’єднується до дренажу
- Ручне керування паровипускним димоходом
- Можливість зміни напрямку відкривання дверей навіть після монтажу
- Генерація пари: пряма система
- Нагрівальний корпус розташований у задній частині камери печі
- Водонепроникна камера печі з нержавіючої сталі AISI 304
- Зовнішні корпуси з нержавіючої сталі
- Вентилятори камери печі з нержавіючої сталі
- Управління зручними ручками
Характеристики товару Пароконвектомат Inoxtrend PK DA 104E електричний
| Вага | 88 кг |
|---|---|
| Розміри | 520 × 910 × 670 мм |
| Тип керування | Електромеханічне |
| Кількість гастроємностей | 4 х 1/1 GN |
| Тип живлення | Електрика |
| Споживана потужність | 5.2 кВт |
| Електроживлення | 380-400 В / 50 Гц |
| Країна виробник | Італія |
Тільки покупці, які увійшли на сайт і вже купили цей товар, можуть залишати відгуки.











Відгуки
Відгуків немає, поки що.