Price range: 147 900 ₴ through 165 750 ₴
Опис товару Гранітор SPM I-PRO 2
Гранітор SPM I-PRO від італійської компанії SPM Drink Systems служить для приготування охолоджених десертів типу «фруктовий сніг», що отримується з фруктових пюре, соків, сиропів, слабоалкогольних напоїв та ін. . Знімні ємності, тому ви в будь-який момент зможете замінити вже використані на нові. Всередині резервуару знаходиться металевий охолоджувач та вентилятор для перемішування та збивання суміші. Відмінно підійде для приготування десертів та коктейлів.
Характеристики товару Гранітор SPM I-PRO 2
| Вага | 60 кг |
|---|---|
| Розміри | 580 × 400 × 870 мм |
| Тип керування | Цифрове, Електромеханічне |
| Кількість бункерів | 2 |
| Об'єм одного бункера | 11 л |
| Продуктивність | 22 л/год |
| Холодоагент | R 290 |
| Охолодження компресора | Повітряне |
| Споживана потужність | 1 кВт |
| Електроживлення | 220-230 В / 50 Гц |
| Країна виробник | Італія |
Тільки покупці, які увійшли на сайт і вже купили цей товар, можуть залишати відгуки.


















Відгуки
Відгуків немає, поки що.