1 133 730 ₴
Крему за цикл – 15 літрів (50 хв)
Морозива за годину – 48 кг
Немає в наявності
Опис товару Мультифункціональний апарат для крему і морозива Staff R151 MAX з пастеризацією
RoboCream — це сучасна та вигідна інновація у світі приготування морозива та кремів ручної роботи. Він оснащений більш ніж 50 настроюваними програмами для приготування заварного крему, крем-брюле, лимонного крему, заварного крему Муслін, мигдального крему, масляного крему, фруктових кремів, баварського крему, паштету à bombe, заварного тіста, джемів, желе, глазурі, наппаж (нейтральна глазур), гарячий шоколад, шоколадний крем, ганаш, томатний соус, бешамель, різотто, полента тощо. Пастеризуйте суміші для морозива. Робіть морозиво та свіжі сорбети.
Продуктивність апарату
| Виробництво крему за цикл (л) | 3 / 15 (50 хв) |
| Пастеризація / Дозрівання суміші для морозива (л) | 3 / 15 (50 хв) |
| Готова база для морозива, що вводиться в цикл (кг) | 2,3 / 8 |
| Готова база для морозива, що вводиться в цикл (л) | 2 / 7 |
| Виробництво морозива за годину (л) | 60 |
| Виробництво морозива за годину (кг) | 48 |
| Мінімальне виробництво морозива за цикл (л) | 2.6 |
| Максимальне виробництво морозива за цикл (л) | 10 |
Характеристики товару Мультифункціональний апарат для крему і морозива Staff R151 MAX з пастеризацією
| Вага | 215 кг |
|---|---|
| Розміри | 600 × 836 × 1 335 мм |
| Охолодження компресора | Водне, Повітряне |
| Споживана потужність | 5.8 кВт |
| Електроживлення | 380-400 В / 50 Гц |
| Країна виробник | Італія |
Тільки покупці, які увійшли на сайт і вже купили цей товар, можуть залишати відгуки.















Відгуки
Відгуків немає, поки що.