1 336 200 ₴
Немає в наявності
Опис товару Батч фризер IFM Leonardo 6 Basic
Фризер для твердого морозива IceFreshMatic (Bovo) Leonardo 6 Basic – це обладнання, яке розроблялося для професійного виготовлення натурального італійського морозива. Leonardo Basic – це ряд простих в експлуатації пристроїв, які можуть виконувати свої завдання на 100%. Пристрій має зручне електронне табло, яке дозволяє стежити за температурою і режимами роботи.
Продуктивність: 30 – 45 л/год
Тип конденсації: водяна/пневмо
Живлення: 400/50/3
Потужність: 6,5 кВт
Габарити: 575x740x1470 мм
Вага: 280 кг
Характеристики товару Батч фризер IFM Leonardo 6 Basic
| Вага | 280 кг |
|---|---|
| Розміри | 740 × 575 × 1 470 мм |
| Тип керування | Цифрове |
| Мінімальне завантаження | 2.5 л |
| Пастеризація | Немає |
| Продуктивність | 45 л/год |
| Охолодження компресора | Водне |
| Споживана потужність | 6.5 кВт |
| Електроживлення | 380-400 В / 50 Гц |
| Країна виробник | Італія |
Тільки покупці, які увійшли на сайт і вже купили цей товар, можуть залишати відгуки.













Відгуки
Відгуків немає, поки що.