Фроузен йогурт з Омега 3

Фроузен Йогурт Gioice з Омега-3 – нова, проста та смачна альтернатива морозиву! Поєднання свіжого нежирного молока та йогуртової суміші має лише третину цукру, який знаходиться у звичайному морозиві. Це вбереже вас від двох третин калорій і ніколи не зашкодить вашій талії

Фроузен йогурт GIOICE з Омега-3 містить усі властивості йогурту, які сприяють травленню людини та підвищенню імунної системи: високий вміст кальцію, вітаміну В2 (або D), високий відсоток живих пробіотичних та активних йогуртових культур, а головне – поліненасичені жирні кислоти Омега-3. Високий відсоток пробіотичних культур йогурту позитивно впливає травлення. Сам йогурт має натуральні смакові відчуття, що буквально тане у роті!

Особливість: Фроузен йогурт GIOICE з Омега 3 Ви не купите у готовому вигляді на полицях супермаркету. Його можна самостійно приготувати за допомогою свіжого молока, суміші Gioice, використовуючи перелік обладнання, додавши всілякі топінги, прикраси та ягоди до смаку!

Фроузен йогурт GIOICE з Омега-3 корисний у будь-який час. Він стане корисним і ситним сніданком, прекрасним десертом у обідню перерву, легкою вечерею та чудово освіжить протягом усього дня!

Особливості Фроузен йогурту GIOICE:

1. Фроузен йогурт із Омега 3 нормалізує мікрофлору кишечника.

2. Кальцій (Ca) та вітамін D(або В2) корисні для дітей молодшої та шкільної групи.

3. Фроузен йогурт дуже корисний для щитовидної залози.

4. Фроузен йогурт завдяки своїй легкості є оптимальним продуктом харчування при схудненні.

5. Фроузен йогурт Gioice з Омега-3 має натуральні кисленько-творожні нотки.

Поліненасичені жирні кислоти Омега-3

Омега-3 – поліненасичені жирні кислоти, які відносяться до сімейства ненасичених жирних кислот, що мають подвійний вуглецевий зв’язок в омега-3 позиції, тобто після третього атома вуглецю, рахуючи від метилового кінця ланцюга жирної кислоти.

Ми постійно повинні вживати продукти з Омега-3, оскільки самостійно наш організм не здатний виробляти кислоти АЛК та ЕПК. Враховуючи вплив Омега-3 на організм людини (покращення роботи серцево-судинної системи, зниження ризику серцевих нападів, нормалізація кров’яного тиску, покращується зір, зміцнення імунітету, виводиться холестерин та вільні радикали) міністерства охорони здоров’я багатьох країн світу (США, Канада тощо) рекомендують вживати дорослій людині на день від 300 мг до 1 г Омега-3.

Обов’язково спробуйте наші суміші для фроузен йогурту.

Залишити відповідь