Як правильно налаштувати помел кавомолки

Термінологія, яку ми використовуємо:

Кавомолка – електромеханічне обладнання для приготування еспресо, а саме помелу/подрібнення кавових зерен;

Ножі – два диски з нарізаними насічками, які подрібнюють кавові зерна;

Бункер – полікарбонатна прозора ємність над ножами, в яку засипаються кавові зерна;

Холдер – тримач сита/фільтра, в який насипається мелена кава, потім він вставляється в групу професійної кавомашини для еспресо для екстракції еспресо.

Темперування – ущільнення меленої кави в холдері в щільну та рівномірну таблетку.

Налаштування помелу для еспресо, є одним з найважливіших елементів у ланцюзі професійних навичок бариста та правил приготування еспресо та однією з ключових ланок для приготування правильного еспресо. Для будь-якої суміші кавових зерен обсмажених для приготування еспресо необхідно підібрати свій індивідуальний помел. При цьому не важливо, ви хочете це зробити на новій або вже використаній раніше кавомолці з іншими зерновими сумішами. Для цього на кавомолці необхідно зробити налаштування помелу. Розглянемо на прикладі налаштування помелу на кавомолці з прямим помелом, тому що цей тип кавомолок є найбільш оптимальним для отримання правильного еспресо.

Налаштування помелу кавомолки

1. звільнити кавомолку від залишків зернової кави, включити кавомолку на помел кілька разів, щоб вимолоти весь залишок кави, що залишилася між ножами та на ножах. Закриваємо засувку, що перешкоджає попаданню кавових зерен на ножі та засипаємо вашу суміш кавових зерен для еспресо.

2. відпустити фіксатор диска помелу, як правило це п’ята, що виступає, яку необхідно притиснути, тоді диск разом з верхнім ножем і з бункером для кави зможе обертатися і повернути його в бік зменшення ступеня помелу, дотримуючись інструкції на самій кавомолці, тобто. у бік де написано «fine» або намальовані маленькі зернятка до зіткнення з нижнім ножем кавомолки. Потім повертаємо диск із верхнім ножем у протилежний бік на 8-12 мм. І відпускаємо фіксатор для блокування ножів кавомолки.

3. відкриваєте шторку, щоб кавові зерна опустилися на ножі кавомолки, підставляємо холдер під канал видачі меленої кави і включаємо кнопку помелу на одну порцію або підмели кави за таймером, що зручніше, щоб не перекладати каву, так як перша порція буде набагато меншою за обсягом, звільняємо від залишків кави холдер і коли кава наповнила в робочому режимі ножі, робимо помел перших 7 грам – необхідна кількість меленої кави для правильного еспресо.

Залишити відповідь