Як вибрати сокоохолоджувач?

Спекотним літнім днем хочеться вгамувати спрагу напоєм, а якщо він ще й охолоджений, то це справжнє блаженство. У таких цілях хорошим помічником у вашому барі або закладі стане апарат, який називається сокоохолоджувач. На сьогодні виробники різних країн пропонують широкий асортимент сокоохолоджувачів.

Апарат для охолодження соків влаштований таким чином: у сталевому або пластиковому корпусі розташований компресор і мотор, якщо такий передбачений, для перемішування вмісту, а верхня частина складається з прозорих полікарбонатних бункерів, яких може бути від 1 до 4 шт з різним об’ємом, в яких знаходиться напій, що охолоджується.

На що звернути увагу?

Що важливо у цьому типі професійного обладнання для ХоРеКа? Важливими критеріями при виборі пристрою для охолодження напоїв є такі, щоб:

  1. сокоохолоджувач був надійним і працював стабільно;
  2. всі елементи з нержавіючої сталі та матеріалів призначених для контакту з харчовими продуктами були гарної якості і до них був легкий доступ для миття та догляду за ними;
  3. обладнання для охолодження напоїв мало привабливий зовнішній вигляд, працювало тихо, мало прості та довговічні крани, зручні також і для самообслуговування;
  4. запчастини для охолоджувача напоїв були у дилера або авторизованого сервісного центру завжди в наявності. Принаймні основні витратні матеріали типу ручок, прокладок та силіконових трубок, які мають властивість губитися та зношуватися, а також бункери, які можуть розбитися;
  5. температура охолодження відповідала тим критеріям, які ви ставите до охолоджених напоїв, і була стабільною, особливо в спекотний час;
  6. наявність у виробника асортименту сокоохолоджувачів відповідало вашим запитам, за кількістю бункерів – смаків або видів напоїв та їх обсягом за місткістю напоїв максимальною в кожному бункері;
  7. була ціна, прийнятна чи співвідносна з якістю.

Які варіанти?

На нашому ринку представлено кілька виробників сокоохолоджувачів, тому можна вибрати апарат для будь-яких потреб за відповідною ціною.

Лідери ринку сокоохолоджувачів

На наш погляд, тверде перше місце у світі в сегменті обладнання для охолодження напоїв та десертів займає асортимент обладнання торгової марки Ugolini, Італія , що відповідає всім викладеним критеріям при виборі професійного обладнання якнайкраще. Охолоджувачі соків та напоїв Ugolini характеризуються простою, привабливою конструкцією та зручністю у використанні. Його основне призначення, це швидко охолодити будь-який напій. Кожна модель сокоохолоджувачів має різну кількість ємностей від 1 до 4 та об’єм ємностей від 5 до 20 літрів, що дуже важливо у задоволенні широкого та різноманітного попиту.

Усі моделі Ugolini діляться на три лінії:

  • Compact – апарати з перемішуванням напоїв у нижній частині, для рівномірного розподілу
  • Deluxe – апарати з помпою, яка перемішує напій у бункері, подаючи його по прозорій трубці на верхню кришку, після чого напій стікає по стінках ємності забезпечуючи швидке та рівномірне охолодження, одночасно демонструючи колір та якість напою та робить невелике шоу як у фонтані;
  • Лінія A – апарати трохи іншого типу, в одному корпусі тільки одна кругла ємність об’ємом 12 і 19 літрів, що дозволяють охолоджувати соки з м’якоттю та молочні напої типу айрану, з високим ступенем контролю температури, утримуючи її в діапазоні 4°С.

Інші виробники

Слід зазначити також турецького виробника Samixir, лідера на своєму ринку в аналогічному сегменті, який також має гарний асортимент та стабільну якість. Але при цьому по вартості «туреччина» не поступається європейським виробникам.

Китайські сокоохолоджувачі – бюджетний варіант

Останній час на ринку багато пропозицій охолоджувачів напоїв також і від китайських виробників. Потрібно віддати належне зростаючій економіці Китаю і тому що їхнє обладнання від десятиліття до десятиліття стає більш технологічним та якісним. Вони часто виходять з ладу, мають підвищену шумність у роботі компресора і механічних вузлів, а також повну відсутність запчастин в асортименті належному для гарного швидкого ремонту та відновлення обладнання, зате китайські сокоохолоджувачі мають незаперечну перевагу у вартості.

Підсумки вибору сокоохолоджувача

Весь спектр сокоохолоджувачів представлений у нашому магазині. Робіть ваш вибір правильно разом з Alex groupe, наші фахівці допоможуть підібрати сокоохолоджувач саме для вашого бізнесу, нехай обладнання служить вам довго та приносить прибуток.

Залишити відповідь