Опис товару Батч фризер для морозива Frigomat T5S
Морозильні камери періодичної дії серії T є відповіддю на вимоги операторів до професійного обладнання для виробництва високоякісних десертів у невеликих кількостях з меншими інвестиціями. За допомогою електронного управління оператор може вибирати із чотирьох програм виробництва морозива та кашки з можливістю визначення значень консистенції, часу та режимів перемішування.
- Високоефективний морозильний циліндр із прямим розширенням (тільки T4S).
- Сталевий бітер з рухомими скребками.
- Сталеві двері з циліндричного блоку (опція для T5S) з подвійною системою безпеки на решітці та двері.
- Обмежений розмір та споживана потужність.
- Електронний IES оснащений новою системою контролю консистенції, яка додатково покращує точність у різних умовах роботи.
Характеристики товару Батч фризер для морозива Frigomat T5S
| Вага | 128 кг |
|---|---|
| Розміри | 820 × 440 × 690 мм |
| Завантаження | 1-3 кг за цикл |
| Продуктивність | 15 кг/год |
| Електроживлення | Одна фаза |
| Охолодження компресора | Повітряне |
| Потужність | 1800 Вт |
| Країна виробник | Італія |
Тільки покупці, які увійшли на сайт і вже купили цей товар, можуть залишати відгуки.














Відгуки
Відгуків немає, поки що.